tworzenie nadruku na koszulce

Wypromuj swoje unikatowe ubrania!

23 maja 2019 Wyłącz przez admin

Jak często, przeglądając półki sklepowe w głowie projektowałeś koszulki z własnym nadrukiem? Istnieją firmy wykonujące nadruk na koszulce z Twojego własnego projektu. Takie firmy posiadają wysokiej jakości sprzęt oraz doświadczoną kadrę, dzięki czemu usługi wykonywane są na najwyższym poziomie.

Firma Yoopure – wyjątkowe nadruki na koszulki

Nadruki na koszulki są wyjątkowe. Kto z nas nie marzył o byciu wyjątkowym i posiadaniu odzieży, której nikt inny nie ma możliwości kupienia? Jest to idealna alternatywa dla dzieci, które chcą się wyróżniać ubiorem. Jak często słyszymy od dzieci, że koleżanka z klasy miała taką samą bluzkę. Tworzenie nadruków na odzieży wiąże się z oryginalnością i niepowtarzalnością.

Najlepszą metodą wykonywania nadruków jest technologia DTG. Sprawdza się do druku wielokolorowych zdjęć. Wykonywane są nawet skomplikowane grafiki z drobnymi, kolorowymi elementami. Dzięki niej bez problemu możemy zamówić jedną sztukę danego produktu. Nadruk nie obciąża koszulki, nie kruszy się oraz nie marszczy. Wykonanie dzięki wysokiej technologii jest bardzo szybkie.

Bluzy dziecięce z własnym nadrukiem – marzenie każdego dziecka

Dużą popularnością w ostatnim czasie cieszą się bluzy dziecięce z własnym nadrukiem. Bluzę można zakupić na stronie internetowej jak i dostarczyć własną. Które dziecko nie marzy o tym, aby umieścić na bluzie kochanego pupila, czy też ulubionego bohatera bajki. Wspaniały pomysł na prezent, który na pewno sprawi wiele radości.

bluza dziecięca z własnym nadrukiem

Posiadasz własną firmę i chcesz, żeby Twoi pracownicy godnie ją reprezentowali? W wielu zakładach pracy wykonywane są odzieże reklamowe z nadrukiem. Pracownik noszący odzież z logo firmy powoduje utrwalenie wizerunku firmy. Koszulki z firmowym logo to pomysł na reklamę, który nie zedrze z Ciebie milionów. Taka inwestycja na pewno przyniesie zadowalające efekty. Dodatkowo, jeżeli Twoi pracownicy będą w nich chodzić poza godzinami pracy, mogą zainteresować się nimi potencjalni klienci. Chcąc dowiedzieć się szczegółów na temat firmy, przyjdą do niej osobiście, co podnosi szanse, że ten właśnie klient wybierze oferowane przez Ciebie usługi.

Zaletą drukowanych nadruków jest pewność, że nasz produkt wykonany jest z wysokiej jakości materiału, a nie jak tzw. produkcje masowe, które po kilku użyciach tracą kolor.
Aby efekt żywych kolorów na nadruku utrzymał się dłużej preferowana jest odzież wykonana z bawełny.
Odzież z nadrukiem więc nadaje się dla każdego. Posiadaczy prosperujących firm, czy indywidualnych prywatnych klientów.

Sliding ad. Included in Envo Magazine PRO - Documentation