uśmiechnięci ludzie stojący w rzędzie

Zatrudnianie obcokrajowców – pozyskaj kadrę

7 maja 2019 Wyłącz przez admin

Posiadasz dużą firmę? Nie nadążacie ze zleceniami? Potrzebujesz więcej rąk do pracy?
Twoją deską ratunku będzie zatrudnienie pracowników tymczasowych oraz tych z Ukrainy, którzy legalnej pracy nie odmówią.

Pracownik tymczasowy – na jakich warunkach jest zatrudniany?

Pracownik tymczasowy jest to osoba, która wykonuje dane czynności na rzecz pracodawcy. Zatrudniana jest przez agencję pracy tymczasowej na podstawie umowy o pracę na czas określony lub umowy o pracę na czas wykonania określonej pracy. Taki pracownik szczególnie przestrzegać musi czas pracy ustalony w zakładzie pracy, przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz zadbania o dobro zakładu pracy, ochrony jego mienia, także zachowania tajemnicy informacji, których ujawnienie mogłoby narazić pracodawce użytkownika na szkodę. Przeglądając oferty pracy najbardziej potrzebni pracownicy tymczasowi są w Gorzowie oraz w Zielonej Górze.

Pracodawcy coraz częściej narzekają na brak pracowników fizycznych w dużych firmach. Polacy wyjeżdżają za granicę, aby móc zapewnić sobie lepszy byt. Nic nie jest jednak stracone, ponieważ osobami, które chętnie przyjmą pracę są obcokrajowcy. Ci, którzy są tutaj legalnie i chcą stać się normalnymi, pracującymi obywatelami, którzy odprowadzają podatki. Pracownicy z Ukrainy Poznań najchętniej przyjmowani są w Poznaniu, w tym miejscu praca znajdzie się dla każdego. Aby móc zacząć pracować, trzeba przejść szereg procedur umożliwiających zatrudnienie cudzoziemca w swojej własnej działalności. Jest to długa droga dla pracownika jak i pracodawcy.

Szkolenia, które przydadzą się każdemu

Chcąc zatrudnić się w dobrej korporacji bardzo ważna jest znajomość programów komputerowych. Podstawowymi programami jest Pakiet Office w skład którego wchodzi: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Publisher, Access. Powstały firmy, które oferują szkolenia Excel Office Poznań w Poznaniu, po to, aby poznać nowe funkcje i narzędzia. Szkolenie pozwoli wykazać się przed pracodawcą na znajomości programu. Excel jest najpopularniejszym programem do wykonywania obliczeń. Bardzo łatwo i szybko można wykonać tabelę, wykres czy bazę klientów.

szkolenia młodej grupy ludzi

W ofercie są również szkolenia wynagrodzenia między innymi w Poznaniu. Kurs obliczania wynagrodzenia jest bardzo skomplikowany w płacach, ponieważ różne sposoby rozliczania mogą doprowadzić do błędnego zaniżenia lub zawyżenia wynagrodzenia co w aspekcie prawnym jest wykroczeniem. W czasie takiego szkolenia uczestnicy obliczają różne składki wynagrodzenia, poznając przy tym bieżące prawa co na pewno przyda się w przyszłości. Poruszane będą między innymi tematy wiązane z: wynagrodzeniem za część miesiąca, wynagrodzeniem za nadgodziny, wynagrodzenia kierowców, rozliczenia osób zatrudnionych, potrącenia z wynagrodzenia oraz wiele innych.
Skorzystaj z oferty, która spełnia Twoje kryteria. Postaw na swoją przyszłość!

Sliding ad. Included in Envo Magazine PRO - Documentation