jazda wózkiem widłowym po hali produkcyjnej

Dokształcaj się! Kursy i szkolenia dla wszystkich

9 lipca 2019 Wyłącz przez admin

Aby podnieść swoje kwalifikacje zawodowe wykonuje się wiele szkoleń i kursów. Na rynku jest wiele placówek, które świadczą takie usługi. Niektóre szkolenia są darmowe – sponsorowane przez różne jednostki organizacyjne, za niektóre musimy zapłacić. Szkoleń jest wiele, wszystko zależy od tego w jakim kierunku zamierzamy się dokształcać. Szkolenia organizowane są tak, aby skorzystali z nich nie tylko panowie, ale również i panie. Warto dowiedzieć się, jakie są najpopularniejsze kierunki szkoleń oraz co dzięki nim można zyskać.

Kurs na wózki widłowe Włocławek – kursy dla panów!

Obecnie bardzo popularne staja się kursy na wózki widłowe i inne pojazdy. Takie kursy potrzebne nam są w wielu zakładach pracy. Praca na magazynie, hali produkcyjnej, czy w innych zakładach przemysłowych – wszędzie tam potrzebne są nam uprawnienia na wózki widłowe. Wiele placówek świadczy usługi szkoleń na wózki widłowe. Dodatkowo w ofercie takich firm znaleźć można:

  • kurs na wózki widłowe z wymiana butli,
  • kurs na wózki widłowe unoszące,
  • kurs na wózki widłowe ręcznie prowadzone,
  • kurs na ładowarki teleskopowe,
  • kurs na pilarki spalinowe,
  • kurs na kosy spalinowe,
  • kurs hakowego,
  • kurs pierwszej pomocy przedlekarskiej,
  • szkolenia BHP online,
  • szkolenia PPOŻ i ewakuacja pracowników.

Bardzo często takie szkolenia świadczą firmy, które zajmują się również szkoleniami BHP.

Kurs florystyczny – idealny kurs dla pań!

Kobiety również mogą korzystać z kursów, które są dla nich przeznaczone. Niektóre kursy są bezpłatne. Szczególnie bardzo często sponsorowane są kursy dla kobiet, które są bezrobotne. Szkolenia te sponsorowane są z Urzędu Pracy. Najczęściej organizuje się szkolenia florystyczne, gdzie kobiety uczą się robić wiązanki, bukiety i wiele innych dekoracji. Po takich szkoleniach można otrzymać zatrudnienie w różnych kwiaciarniach.

kobieta przesadzająca kwiaty

Kolejnym znanym kursem, który przeznaczony jest dla pań oraz również sponsorowany jest z pieniędzy Powiatowego urzędu pracy jest kurs na kasy fiskalne. Na takich szkoleniach podstawowym zagadnieniem są kasy fiskalne i ich obsługa. Po ukończeniu takiego kursu łatwiej jest dostać pracę w sklepie.

Każdy ukończony kurs podnosi nasze kwalifikacje. Warto w wolnej chwili dokształcać się, aby nasze CV było bogate. Wtedy łatwiej jest nam znaleźć dobrą pracę.

Sliding ad. Included in Envo Magazine PRO - Documentation