para kapiaca się w wannie z hydromasażem

Jaką wannę z hydromasażem wybrać?

10 maja 2019 Wyłącz przez admin

Obecnie w łazienkach coraz częściej wykorzystuje się rozwiązania, które spełniają wiele funkcji. Przykładem może być nowoczesna pralka z suszarką czy też wanna z hydromasażem. Obecnie komfort i wygodna liczy si dla wielu osób. Wybierając hotele zwracamy uwagę na wyposażenie. Teraz możemy spotkać coraz mniej osób, które nie chcą nocować w pokoju hotelowym bez łazienki. Coraz częściej zwraca się uwagę na luksus.

Wanna z hydromasażem – trudny wybór

Wybór wanny z hydromasażem to ciężki wybór. Na rynku powstaje wiele nowoczesnych modeli, które wyróżniają się kilkoma cechami. Oto rodzaje wanien, które możemy spotkać na rynku:

  • wanna z masażem wodnym – zwana jest wanną z hydromasażem i jest najczęstszym wyborem wśród społeczeństwa. Taki hydromasaż działa odprężająco na wiele partii ciała – kręgosłup, nogi, ramiona. W tej wannie doznasz idealnego odprężenia swojego ciała. Masaże takie są nie tylko odprężające, ale również pozytywnie wpływają na zdrowie. Kąpiele w wannie z hydromasażem przydatne będą dla osób, które zmagają się z problemami oddechowymi, reumatologicznymi czy schorzeniami kręgosłupa,
  • wanna z masażem powietrznym – zwana jest wanną z masażem perełkowym. W takiej wannie znajdują się na dnie dysze, z których wydobywają się pęcherzyki powietrza. Masaż w tej wannie idealnie wpływa na poprawne ukrwienie, odprężenie. Wydobywające się pęcherzyki powietrza pobudzają również receptory skórne. Jeśli jesteś osobą aktywną fizycznie, często nabawiasz się kontuzji albo stłuczeń – to ta wanna będzie dla Ciebie idealnym wyborem,
  • wanna z masażem wodno – powietrznym – ta wanna, dzięki połączeniu masażu wodnego i powietrznego daje niesamowite, lepsze efekty. Kąpiel w tej wannie to świetny sposób na rozluźnienie mięśni i poprawę krążenia.
jacuzzi w pokoju hotelowym

Gdzie można spotkać wanny z hydromasażem?

Wanny z hydromasażem nie tylko instalowane są w naszych domach. Często również wykorzystuje się jacuzzi do hotelu – w cztero lub pięcio gwiazdkowych hotelach można często zarezerwować pokoje z łazienkami, w których znajduje się jacuzzi lub wanna z hydromasażem. Również na każdym basenie można odbyć odprężającą kąpiel w jacuzzi. Jacuzzi można zainstalować również w ogrodzie albo na tarasie.

Sliding ad. Included in Envo Magazine PRO - Documentation